SDU South Delta United Away Games Only

 SFDA U10-12 Div 3 Boys & Girls

 Leagues  About  Schedules  Teams  Club Reports

Clubs:   Club Contacts and Game Schedules

Date Flight Home Team Away Team Day Time Field
12 JAN 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot SUSC Grizzlies SDU Team King Sat   Contact Coach
12 JAN 19 Boys Div 3 U11 Tango NDSC Strikers SDU Strikers Sat   Contact Coach
12 JAN 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot NDSC Dragons SDU Wolves Sat   Contact Coach
13 JAN 19 Girls Div 3 U11 Gabriola CCB Elite 09 SDU Ravens Sun   Contact Coach
13 JAN 19 Girls Div 3 U12 Gabriola Bye Bye SDU Jaguars Sun    
             
19 JAN 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot SUSC Skywalkers SDU Team Plamqu Sat   Contact Coach
19 JAN 19 Boys Div 3 U11 Tango SDU Team Mack SDU Strikers Sat   Contact Coach
19 JAN 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot NDSC Avengers SDU Guardians Sat   Contact Coach
20 JAN 19 Girls Div 3 U11 Gabriola BCT Lioness SDU Ravens Sun   Contact Coach
20 JAN 19 Girls Div 3 U12 Cortes CFC Juventus SDU Fury Sun   Contact Coach
20 JAN 19 Girls Div 3 U12 Gabriola SUSC Panthers SDU Jaguars Sun   Contact Coach
             
26 JAN 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot GVUSC Whitecaps SDU Team Plamqu Sat   Contact Coach
26 JAN 19 Boys Div 3 U11 Tango GAC Firehawks SDU Team Mack Sat   Contact Coach
26 JAN 19 Boys Div 3 U12 Bravo CFC Bayern Muni SDU Sounders Sat   Contact Coach
26 JAN 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot BCT Cheetahs SDU Wolves Sat   Contact Coach
27 JAN 19 Girls Div 3 U11 Cortes CFC Bayern Muni SDU Panthers Sun   Contact Coach
             
2 FEB 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot CCB Predators SDU Team King Sat   Contact Coach
2 FEB 19 Boys Div 3 U11 Tango GAC Thunderstri SDU Strikers Sat   Contact Coach
2 FEB 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot CCB Rebels SDU Guardians Sat   Contact Coach
3 FEB 19 Girls Div 3 U11 Cortes SUSC Pixies SDU Panthers Sun   Contact Coach
3 FEB 19 Girls Div 3 U11 Gabriola SDL Turre SDU Ravens Sun   Contact Coach
3 FEB 19 Girls Div 3 U12 Cortes SFC Lightning SDU Fury Sun   Contact Coach
             
9 FEB 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot SFC Warriors SDU Team Plamqu Sat   Contact Coach
9 FEB 19 Boys Div 3 U11 Tango SUSC Transforme SDU Team Mack Sat   Contact Coach
9 FEB 19 Boys Div 3 U12 Bravo SFC Strikers SDU Sounders Sat   Contact Coach
9 FEB 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot SDU Guardians SDU Wolves Sat   Contact Coach
10 FEB 19 Girls Div 3 U12 Gabriola CFC Whitecaps SDU Jaguars Sun   Contact Coach
             
23 FEB 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot SUSC Grizzlies SDU Team Plamqu Sat   Contact Coach
23 FEB 19 Boys Div 3 U11 Tango SUSC Lynx SDU Team Mack Sat   Contact Coach
23 FEB 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot SUSC Stampede SDU Wolves Sat   Contact Coach
24 FEB 19 Girls Div 3 U11 Cortes CFC Juventus SDU Panthers Sun   Contact Coach
24 FEB 19 Girls Div 3 U12 Cortes CFC Lightening SDU Fury Sun   Contact Coach
             
2 MAR 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot SDU Team Plamqu SDU Team King Sat   Contact Coach
2 MAR 19 Boys Div 3 U11 Tango GAC Firehawks SDU Strikers Sat   Contact Coach
2 MAR 19 Boys Div 3 U12 Bravo NDSC Gunners SDU Sounders Sat   Contact Coach
2 MAR 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot BCT Cheetahs SDU Guardians Sat   Contact Coach
3 MAR 19 Girls Div 3 U11 Gabriola SDL Singh SDU Ravens Sun   Contact Coach
3 MAR 19 Girls Div 3 U12 Gabriola GAC Wildcats SDU Jaguars Sun   Contact Coach

 

 Go to Top^ of page