SDU Home Games

 SFDA U10-12 Div 3 Boys & Girls

 Leagues  About  Schedules  Teams  Club Reports

Clubs:   Club Contacts and Game Schedules This Club's Contacts

Date Flight Home Team Away Team Day Time Field
12 JAN 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot SDU-Team Plamquist BCT-Whitecaps Sat   Contact Coach
12 JAN 19 Boys Div 3 U11 Tango SDU-Team Mack NDSC-Gunnerz Sat   Contact Coach
12 JAN 19 Boys Div 3 U12 Bravo SDU-Sounders CFC-Juventus Sat   Contact Coach
12 JAN 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot SDU-Guardians SUSC-Stampede Sat   Contact Coach
13 JAN 19 Girls Div 3 U11 Cortes SDU-Panthers SUSC-Warriors Sun   Contact Coach
13 JAN 19 Girls Div 3 U12 Cortes SDU-Fury SUSC-Fireflies Sun   Contact Coach
            6 home games.
19 JAN 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot SDU-Team King GVUSC-Whitecaps Sat   Contact Coach
19 JAN 19 Boys Div 3 U11 Tango SDU-Team Mack SDU-Strikers Sat   Contact Coach
19 JAN 19 Boys Div 3 U12 Bravo SDU-Sounders SUSC-Superstars Sat   Contact Coach
19 JAN 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot SDU-Wolves Bye-Bye Sat   Contact Coach
20 JAN 19 Girls Div 3 U11 Cortes SDU-Panthers CFC-Barcelona Sun   Contact Coach
            5 home games.
26 JAN 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot SDU-Team King BCT-Panthers 08 Sat   Contact Coach
26 JAN 19 Boys Div 3 U11 Tango SDU-Strikers SUSC-Lynx Sat   Contact Coach
26 JAN 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot SDU-Guardians SFC-Flash Sat   Contact Coach
27 JAN 19 Girls Div 3 U11 Gabriola SDU-Ravens SFC-Ladybugs Sun   Contact Coach
27 JAN 19 Girls Div 3 U12 Cortes SDU-Fury CFC-Thunder Sun   Contact Coach
27 JAN 19 Girls Div 3 U12 Gabriola SDU-Jaguars GVUSC-Angrybirds Sun   Contact Coach
            6 home games.
2 FEB 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot SDU-Team Plamquist CCB-Blue Stars Sat   Contact Coach
2 FEB 19 Boys Div 3 U11 Tango SDU-Team Mack NDSC-Strikers Sat   Contact Coach
2 FEB 19 Boys Div 3 U12 Bravo SDU-Sounders CFC-Manchester City Sat   Contact Coach
2 FEB 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot SDU-Wolves CCB-Flyers Sat   Contact Coach
3 FEB 19 Girls Div 3 U12 Gabriola SDU-Jaguars SUSC-Pumas Sun   Contact Coach
            5 home games.
9 FEB 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot SDU-Team King BCT-Whitecaps Sat   Contact Coach
9 FEB 19 Boys Div 3 U11 Tango SDU-Strikers NDSC-Gunnerz Sat   Contact Coach
9 FEB 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot SDU-Guardians SDU-Wolves Sat   Contact Coach
10 FEB 19 Girls Div 3 U11 Cortes SDU-Panthers CCB-Elite Sun   Contact Coach
10 FEB 19 Girls Div 3 U11 Gabriola SDU-Ravens CFC-Real Madrid Sun   Contact Coach
10 FEB 19 Girls Div 3 U12 Cortes SDU-Fury SDL-Manzano Sun   Contact Coach
            6 home games.
23 FEB 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot SDU-Team King SUSC-Skywalkers Sat   Contact Coach
23 FEB 19 Boys Div 3 U11 Tango SDU-Strikers SUSC-Transformers Sat   Contact Coach
23 FEB 19 Boys Div 3 U12 Bravo SDU-Sounders CFC-Barcelona Sat   Contact Coach
23 FEB 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot SDU-Guardians Bye-Bye Sat   Contact Coach
24 FEB 19 Girls Div 3 U11 Gabriola SDU-Ravens SUSC-Fire Crackers Sun   Contact Coach
24 FEB 19 Girls Div 3 U12 Gabriola SDU-Jaguars SDL-Golden Girls Sun   Contact Coach
            6 home games.
2 MAR 19 Boys Div 3 U11 Foxtrot SDU-Team Plamquist SDU-Team King Sat   Contact Coach
2 MAR 19 Boys Div 3 U11 Tango SDU-Team Mack GAC-Thunderstrikes Sat   Contact Coach
2 MAR 19 Boys Div 3 U12 Foxtrot SDU-Wolves NDSC-Avengers Sat   Contact Coach
3 MAR 19 Girls Div 3 U11 Cortes SDU-Panthers SUSC-Fire Ninjas Sun   Contact Coach
3 MAR 19 Girls Div 3 U12 Cortes SDU-Fury BCT-United Sun   Contact Coach
             

 

 Go to Top^ of page